Auto bhaktas dod Priekšroku Ford Mustang Shelby GT500 laimīgi

Šī Ford Mustang patiešām sniedz lielisku braukšanas pieredzi, lai cilvēki nākotnē. GoPro atpakaļ skatīties kamera ir ļoti noderīga iezīme šo automašīnu, lai iegūtu atpakaļ viedokli par automašīnu. Stils ir viens no luksusa priekšrocības šo mustang modelis jaunās paaudzes auto nākotnei 2015.

Pārdošanā mustang shelby gt500

Ford Motor Company saņem vislabāko atzinību un arvien lielāku skaitu laimīgu klientu visā pasaulē. Šis autoražotājs atbalsta daudzu valstu iedzīvotājus, lai iegūtu vēlamo atbalstu, lai iegādātos vistīrākās sporta automašīnu un ikdienas automašīnu funkcijas par saprātīgām cenām. Moderns dizainu automašīnu no šī veiksmīgā uzņēmuma sniedz gandarījumu tiem, kas ir izvēlējušies šo zīmolu.   Ford Mustang Shelby GT500 ir labs piemērs, kāpēc šis uzņēmums saņem apmierināti klienti un ievērojama panākumus nozarē šajās dienās. Šis auto ir visvairāk izņēmuma iezīmes kopumā. Interjera daļa no šīs automašīnas ir bagāta ar āķīgs elementiem, lai saglabātu līdzi ikvienam iekšpusē, kā komfortu, cik vien iespējams. Galvenie elementi iekšpusē šo auto ir spilgti alumīnija pedāļa pārvalki, ādas apgrieztām iezīme sporta spainis sēdekļiem, un krāsu koordinētu sacīkšu svītru.

Mustang automašīnas nozvejas uzmanību visu vecumu cilvēkiem ar interesi vadīt brīnišķīgu automašīnu, cik ērti vien iespējams. Shelby GT500 auto ir SVT Performance Package, kas ir SVT noregulē apturēšanu ar visvairāk atšķirīgu atsperes un triecieni, pilotu kabīnes regulējams Bilstein elektronisko amortizatori, Torsen diferenciālis, krāsotas kalti alumīnija riteņi 19 collas un 20 collas, priekšējās riepas P265 / 40 – 19, un aizmugurējās riepas P285/ 35-20. Starp daudz valdzinošs elementu šo automašīnu no Ford Mustang, galvenais elements ir regulējams vilces kontroles sistēma. Šī brīnišķīgā iezīme ir arī noderīga daudz, lai ļautu visvairāk riteņu slīdi par maksimālo vilces. Šī automašīna ir 4 uzstādījumus, pamatojoties uz sniegumu no ceļa uz ielu braukšanu.

ford mustang cena

Kad esat vērsta līdz pievērst uzmanību iezīmes Shelby GT500 no Ford Mustang, jūs jūtaties pārsteigts ar SVT Track Pack. Šis auto ir ārējais dzinēja eļļas dzesētājs, diferenciāļa dzesētājs un transmisijas dzesētājs ar sūkņiem, un citi elementi, lai padarītu to par rasu cienīgs transportlīdzeklis. Ja esat iegādājies šo automašīnu, jūs varat viegli gatavs trasei, jo šī automašīna visu laiku atbalsta šoferi uz ceļa. Šīs automašīnas stūrēšana tiek atbalstīta caur elektrisko jaudu. Šis auto ir labākās funkcijas, lai pielāgotos precīzu atbildi automātiski jebkurā ātrumā. Šīs sērijas automašīnu vadītāji var lemt par iespēju starp trim iespējām, proti, standarta, sporta un komforta attiecīgajos iestatījumos. Šie ārkārtas elementi uzlabo manevrētspēju lēnā ātrumā.

Vai jūs meklējat specifikācijas Ford Shelby GT500 auto? Jūs varat apmeklēt tīmekļa vietni. Izcilākajiem iezīmes pieejamu Shelby GT500 auto sniedz jums gandarījumu. Šī automašīna ir SYNC AppLink atbalstīt vadītājus, lai saglabātu rokas uz riteņa un viņu acis uz ceļa visu laiku. Viņi izmanto priekšrocības, ko izmanto brīvroku zvanīšanas iespēja, balss kontrole pār mūziku un mobilās lietotnes, kā gaidīts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *