Kā iegūt vislabāko vērtību Jūsu Trade-In

Nav svarīgi, kāda automašīnas ieraksts ir, iesniegt pierādījumus par savu braukšanas ierakstu par koncesijas, lai tirgotāji zina pareizo vērtību auto būtu jālēmj. Esiet saprātīgi par vērtību jūsu tirdzniecības-in.

Vai jūsu research

Izpētiet sava transportlīdzekļa vērtību tiešsaistē.  Ņem vērā to, ko citi cilvēki novērtē jūsu marku un automašīnas modeli, jo īpaši jūsu reģionā. Meklējot tāmi jūsu reģionā dos jums labāku priekšstatu par to, ko jūsu automašīnas vērtību. Lai atrastu vērtību uz jūsu transportlīdzekļa jūs varat apmeklēt Kelly Blue Book un Edmunds. Šīs mājas lapas ir jābūt visu informāciju, jums ir nepieciešams, un tas ir bezmaksas un viegli pieejama.

Laiks, kad tas labi

Jūs nevēlaties, lai kāds no jaunās automašīnas cenas mainīgajiem lielumiem ietekmētu vērtības tirdzniecību.  Labākais veids, kā pārliecināties, ka darījumi ir atsevišķi, ir finansēt savu jauno transportlīdzekli, izmantojot savu banku vai kredītatkvalūtu.

Rādīt savu ierakstu

Nav svarīgi, kāda automašīnas ieraksts ir, iesniegt pierādījumus par savu braukšanas ierakstu par koncesijas, lai tirgotāji zina pareizo vērtību auto būtu jālēmj.  Iespējams, ja jums ir tīrs braukšanas ieraksts, un jūsu transportlīdzeklim nav iepriekšēja bojājuma, tad jums vajadzētu iegūt labāku tirdzniecības-in vērtību.

Veikals Around

Get tirdzniecības-in tāmi no vairāk nekā viens tirgotājs, vai, ja tirgotājs dod jums zemāku cenu, nekā jūs vēlaties, jūs varat mēģināt pārdot to vairāk, izmantojot privātpersonu.  Abi veidi ir labas iespējas, tas tikai atkarīgs no tā, kāda situācija vislabāk jums.

Ziniet, kas jums pieder

Esiet saprātīgi par vērtību jūsu tirdzniecības-in.  Lielākā daļa īpašnieku domā, ka viņu transportlīdzekļi ir vērts daudz vairāk, nekā tie patiesībā ir. Jaunas automašīnas zaudē līdz pat 20% no to vērtības pēc pirmā gada, tāpēc paturiet to prātā, kad jūs meklējat aprēķinus par savu transportlīdzekli.

Izmantojiet savas nodokļu priekšrocības

Galvenais ieguvums no tirdzniecības jūsu auto ir tas, ka jūs varat saņemt nodokļu kredītu, iegādājoties jaunu transportlīdzekli.  Piemēram, ja jūsu tirdzniecības transportlīdzeklis ir vērts $ 4000, un jūsu jaunā automašīna maksā $ 21,000, jums ir jāmaksā tikai tirdzniecības nodoklis par 16 000 ASV dolāriem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *