Plusi un mīnusi Purchasing New Car pār Lietotie Auto

Kaut arī ideja par jaunu automašīnu var likties vilinošs daudziem pircējiem, tas dažreiz neiederas rēķinu. Tomēr daudzi no jums būtu gatavi ieguldīt jaunā automašīnā pēc tam, kad esat mācījies par savām priekšrocībām salīdzinājumā ar lietotu automašīnu. No otras puses, jūs vēlētos kompromisu ar lietotu automašīnu, ja esat jauns, lai braukšanas un baidās sabojāt savu auto. Lai gan var būt vairāki šādi jautājumi prātā, jums beidzot būs nepieciešams pieņemt lēmumu, kas ir piemērots jums. Pārbaudiet šādus plusus un mīnusus iegādāties jaunu transportlīdzekli pār lietotu vienu. Šīs zināšanas var palīdzēt jums atrisināt savu konfliktu un pieņemt pareizo lēmumu.

Pros iegādāties jaunu auto

• Laime: Jūsu pašu prieku un laimi jūsu ģimenes var nodrošināt ar jaunu automašīnu.

• Jūs varat izvēlēties visas jaunākās funkcijas atbilstoši jūsu prasībām un var izmantot atjaunināto tehnoloģiju. Tādējādi, jūs vienmēr varat saņemt šo priekšrocību, kad jūs pērkat jaunu auto modeli.

• Zemas uzturēšanas izmaksas: jaunas automašīnas uzturēšana nav tik dārga kā lietotā automašīnas apkope. Jauns transportlīdzeklis nevalkā un nesaraujas daudz sākotnējā laika periodā. No otras puses, lietotu automašīnu bieži vien ir nepieciešama apkopes uzturēšanu un paaugstināt jūsu īpašuma izdevumus.

• Nav juridisku jautājumu: Ja jūs pērkat lietotu automašīnu, tad jums var būt noraizējies par lietām, piemēram, tās nelaimes gadījumu vēsturi vai citiem juridiskiem jautājumiem. Tomēr šādi jautājumi var neatrasties, iegādājoties jaunu transportlīdzekli. Jūs saņemat skaidrus un pareizus dokumentus, kad dodaties uz jaunas automašīnas iegādi. Tādējādi, nemanāms transportlīdzeklis saglabās jums bez visiem šādiem spriedzi.

• Naudas atgūšana: kad dodaties uz jaunu automašīnu, jūs saņemat visaptverošu garantiju ar savu transportlīdzekli noteiktu laika periodu. Tas ne tikai nodrošina mieru, bet arī piedāvā labu naudas vērtību par savu ieguldījumu. Jūs varat nesaņemt šo svarīgo labumu, ja jūs izvēlaties doties uz lietotu automašīnu.

Mīnusi iegādāties jaunu auto

• Dārgi: Lai gan jaunu auto nāk ar vairākām priekšrocībām, tas ir arī daži mīnusi pār lietotu automašīnu. Jauns auto var būt daudz dārgāka nekā izmanto vienu. Kaut arī lietota automašīna var būt vecs modelis, tas var ietaupīt savu naudu, ja jums ir saspringts budžeta.

• Vērtības nolietojums: jaunas automašīnas vērtība nolietojas ātrāk, salīdzinot ar vecās automašīnas vērtību. Tādējādi, tas nedod daudz iegūt, ja jūs vēlaties pārdot to pēc tam, izmantojot kādu laiku. Ja esat persona, kam patīk mainīt ik pēc pāris gadiem vai mēnešiem, tad jaunu automašīnu var ietekmēt jūsu budžetu laikā nākamo pirkumu too.

• Augstas apdrošināšanas izmaksas: apdrošināšana ir ļoti svarīgi, lai to darītu ar savu jauno vai veco transportlīdzekli. Tomēr apdrošināšanas prēmijas izmaksas ir daudz augstākas jaunas automašīnas gadījumā, nekā tas ir izmantots.

Pēc tam, kad iet cauri iepriekš minētajiem punktiem, jūs tagad var novērtēt savu izvēli par vairākiem parametriem. Ja jūs atradīsiet, ka jums ir iespēja rīkoties ar mīnusiem iegādāties jaunu automašīnu pār lietotu vienu, tad jūs varat noteikti baudīt piemaksu priekšrocības jaunāko transportlīdzekli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *