Porsche Panamera Exclusive Series auto Pārdošanai

Jūs varat atrast lietotas firmas automašīnas mūsu portālā. Upcoming Cars Indijā .mēs pārdodam lietotu automašīnu. izmanto skoda octavia, Audi, Nissan, bugatti, Ferrari un vēl daudz vairāk lietotās automašīnas pārdošanai tiešsaistē.

Porsche pārdošanas apjomi krīt

Mēs visi zinām par “hypersedan”, dziesmu iedvesmoja 4-durvju ssedan, ko ražo Porsche. Automašīna pati par sevi ir sajūta. 4-durvju sedans ir izvilkums no luksusa un sporta sniegumu. Panamera ir viens no visvairāk ekskluzīvu un vēlams sedans pieejams jau šodien. Tiešā konkurencē ar patīk no Bentley, iepakošanas sporta sniegumu un greznību, Panamera ir viens ļoti vēlams automašīnu.

Šis sedans nāk ēnā Metallic Jet Black, kas ir roku piemēro. Laba lieta patiešām.  Tas nāk ar kastaņu Brown akcentiem, kas pievienot auro šo automašīnu. Melnā krāsā, 20 collu Sport Classic riteņi pabeigt atšķirt izskatās šo automašīnu veic.

Ekskluzīvā sērija Panamera

No iekšpuses izmaiņas ir vēl pamanāmas. Ir kastaņu Brūna āda, ko izmanto, lai segtu visu iespējamo. Un āda ir ne tikai jebkura āda, tā nāk tieši no mājas Poltrana Frau, kas ir viens no labākajiem itālijas ādas studijas pasaulē. Viens arī izpaužas jaunizveidotol, dual 10,1 collu mobilo izklaides sistēmas, kas ir pievienoti aizmugurē frontseats. Viņi ir iebūvēti kamerās, mobilais internets un bezvadu Birmestera austiņas.

Nav veiktas mehāniskas izmaiņas. Auto nāk ar kosmētikas uzlabojumiem, daži no tiem iepriekš nedzirdēts of. Ādas, izklaides sistēma, roku piemēro krāsu, visi šie ekskluzīvie papildinājumi push cenu tagu līdz $ 264, 895. Pēriens cena tag nodrošina, ka klienti ir arī ļoti “ekskluzīvas”. Porsche ražos tikai 100 no tiem. Ļaujiet mums redzēt, cik ātri šī partija pārdod out.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *